Prvý medzinárodný meeting projektu DEQ: Spolupráca medzi Českom, Poľskom a Maďarskom

V dňoch 2.-4. Júna sa v Bratislave uskutočnil prvý medzinárodný meeting v rámci projektu DEQ, ktorý spája partnerov z Česka, Poľska a Maďarska. Tento významný projekt sa zameriava na emocionálnu rovnováhu v digitálnom svete, čo je téma, ktorá nadobúda čoraz väčší význam v súčasnej spoločnosti.

Zahájenie projektu v Bratislave

Prvý meeting sa konal v malebnom prostredí hlavného mesta Slovenska – v Bratislave. Partneri zo všetkých zúčastnených krajín mali možnosť stretnúť sa osobne, diskutovať o plánoch a cieľoch projektu, a taktiež si vymeniť svoje skúsenosti a nápady, ako dosiahnuť optimálne výsledky.

Program stretnutia

Počas stretnutia mali účastníci bohatý program. Oficiálne rokovania boli doplnené o zaujímavé aktivity, ktoré umožnili partnerom lepšie spoznať Bratislavu a slovenskú kultúru.

Prehliadka mesta

Jedným z vrcholov stretnutia bola prehliadka Bratislavy. Partneri navštívili ikonické miesto – vyhliadkovú vežu UFO, z ktorej mali nádherný výhľad na celé mesto a okolie. Tento zážitok bol nezabudnuteľný a umocnil zážitok z návštevy Bratislavy.

Centrum mesta

Následne si účastníci vychutnali prechádzku historickým centrom Bratislavy. Obdivovali krásne budovy, úzke uličky a živú atmosféru mesta. Táto časť programu umožnila partnerom nielen relaxovať, ale aj lepšie pochopiť kultúrny kontext Slovenska.

Slovenské kulinárstvo

Meeting bol zakončený ochutnávkou tradičnej slovenskej kuchyne. Partneri mali možnosť vyskúšať miestne špeciality. Táto kulinárska skúsenosť bola výnimočným spôsobom, ako posilniť vzťahy medzi partnermi a spoznať ďalší aspekt slovenskej kultúry.

Význam a budúcnosť projektu DEQ

Projekt DEQ má ambíciu priniesť nové pohľady a riešenia na otázku emocionálnej rovnováhy v digitálnom svete. Prvý meeting v Bratislave bol úspešným štartom, ktorý položil pevné základy pre ďalšiu spoluprácu medzi partnermi z Česka, Poľska a Maďarska. Tešíme sa na ďalšie stretnutia a veríme, že tento projekt prinesie pozitívne výsledky a prínosy pre všetkých zúčastnených.

Záverom chceme poďakovať všetkým partnerom za ich účasť a prínos počas prvého stretnutia. Veríme, že spoločne dokážeme dosiahnuť veľké veci a prispejeme k zlepšeniu emociánálnej rovnováhy v digitálnom svete.

 

Číslo Projektu:

2023-2-SK02-KA220-YOU-000177746